OFİS TAŞIMACILIĞI

OFİS TAŞIMACILIĞI

OFİS TAŞIMACILIĞI

Ofis Taşıma
Taşınma zor iştir, herkesin yaşayabileceği bir olay olmasına rağmen kimse hoşlanmaz. Günümüzde profesyonelleşen hizmet anlayışı şimdi taşınma olayını zor durum olmaktan kurtarıyor. Güvenilir nakliye firmaları bütün eşyaları oluşabilecek zararlara karşı bir çeşit hasar sigortası altında güvenceye alıyorlar. Sigortalı taşımacılık nakliye firmalarının müşteri memnuniyetini sağlaması için gerekli bir uygulama ve yurt içinde hizmet veren kargo şirketleri de kullanıyor.

Sigortalı Taşıma

Taşınma öncesi işi yüklenen firma görevlisi ile birlikte taşınması kararlaştırılan yükün oluşabilecek bir zarar durumunda firma tarafından müşteriye ödenecek bedeli kararlaştırılıyor. Taşınma sırasındaki özenli paketlemeyi, araca yapılacak özenli yüklemeyi, eşyaların indirilmesi sırasında gösterilecek dikkati, demonte eşyaların yeniden kurulmasını ve yerleştirilmesini günümüzde artık çok dikkatle yapan taşıma firmaları sonuçta sigortalı taşımacılık yapsalar bile eşya üzerinde bir hasar yaratmıyorlar. Zaten hastane, fabrika, banka ya da elektronik eşyaların taşınması sırasında hasar oluşması düşünülemez bile.

Sigortalı Taşıma
Profesyonel nakliye firmalarının verdiği hizmetler arasında gerektiğinde yapılacak asansörlü taşıma güvencesi bile var. Bu da sigortalı taşımacılık işinin bir bölümü olarak görülebilir. Ayrıca gene günümüzde gelişen e-ticaret anlayışına paralel olarak bu alanda kapıda teslim kolaylığıyla hizmet veren firmalar özellikle mücevher teslimi gibi özel kargolarda kesinlikle sigortalı kargo kullanıyorlar. Her şeyin online olarak satışının yapıldığı günümüzde iş sipariş teslimine gelince gene devreye sigortalı taşımacılık güvencesi giriyor.

Teklif Al

Formu doldurun ardından sizi arayalım.